Бан Без Причина

Тук се местят прегледани оплаквания!
Заключено
Аватар
unisex
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Юли 2022, 15:40
Bulgaria

Бан Без Причина

Мнение от unisex »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
1. https://we.tl/t-2U5IyAqVhw - снимка на конзолата
2. Вашият ник в сървъра - -_FroZzen_-UniSEX!
3. Ник на нарушителя- ???
4. В кой сървър става дума.- [Dragon_Arena]_Auto_Demo
5. Демо от сървъра намира се в \cstrike папка с име "Пример" - https://we.tl/t-wlSY2IOuZn

Моля да ми бъде махнат бана!
Аватар
Mario.e.s.p
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2023, 19:15
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от Mario.e.s.p »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Pixel me bann poneje sam zakasnial okolo blizo 8 min niakade dana pravia wargods posle pusnax wargods na slabichka zada me proveri I kaza Mario e.s.p tis chist I igrai nemoga dasi obesnia zahto sam bann kato moqt laptop bavi dana pravi wargods I pixela me bann
Аватар
Mario.e.s.p
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2023, 19:15
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от Mario.e.s.p »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Molq ako moje dami maxat bann
Аватар
Mario.e.s.p
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2023, 19:15
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от Mario.e.s.p »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Mario.e.s.p написа: 08 Фев 2023, 19:25 Pixel me bann poneje sam zakasnial okolo blizo 8 min niakade dana pravia wargods posle pusnax wargods na slabichka zada me proveri I kaza Mario e.s.p tis chist I igrai nemoga dasi obesnia zahto sam bann kato moqt laptop bavi dana pravi wargods I pixela me bann
Аватар
Mario.e.s.p
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2023, 19:15
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от Mario.e.s.p »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Zashto me bann pixel toi kak vo na pisa, za koi li pat nqma da vidq rezultati v wargods pixela napisa tova a slabichka nedo gladva che posle sam chist na pixel
Аватар
Mario.e.s.p
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2023, 19:15
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от Mario.e.s.p »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ~~~pix3L.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : mario e.s.p
[AMXBans] Reason : ' za koi li pat nqma da vidq rezultati v wargods '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-paradise.eu
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1281655839 '
[AMXBans] Your IP : ' 66.81.171.129 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.
Аватар
~~~pix3L
Сървър Админ
Сървър Админ
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Ное 2021, 17:31
Bulgaria

Re: Бан Без Причина

Мнение от ~~~pix3L »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Слушай сега ! Искал съм ти над 5 пъти wargods . Всеки път ти пиша да останеш спектатор ,докато сканираш . Всели път излизаш и влизаш в сървъра и си мислиш ,че не забелязвам . Ние имаме команда (amx_last) , и да не видя че си напуснал и влезнал отново в игра , там се появява .
Стига си излизал винаги с филма ,че лаптопа ти бавно сканира ( моя комп е на 20+години).
Присто си он/офф и си супер слаб .
Ако пак ти махнат бана , пак ще те банна ,ако ще това да ми струва правата в сървъра ,Присто ми е омръзнало да ти обяснявам всеки път как се прави варгодс и че трябва да стоиш на линия . И специално slabichka.com и тя забеляза ,ме излизаш и влизаш в сървъра след като ти се поиска wargoss !!!!
Успех
Заключено

Обратно към “Архив Оплаквания”