S&Q DESIGN - Photoshop услуги!

ИзображениеАко желаете да продадете нещо, и искате да закупите дадена стока, или просто искате да замените даден артикул за друг, мястото е тук.
Аватар
Soquek
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Май 2024, 22:56
Bulgaria

S&Q DESIGN - Photoshop услуги!

Мнение от Soquek »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Изображение

Здравейте, драги съфорумници! Както виждате от заглавието предлагам фотошоп услуги, работя с програмата "Photoshop CC 2019" колкото до опита ми с програмата... близо към 4 години с прекъсвания и мога да кажа че изработвам всякакви дизайни от аватари до банери, та чак до визитки.
От канала "изработките ми" може да разгледате на изработките ми. Начина на плащане за сега става само чрез Paypal, при закупка Вие получавате .PSD файла на всяка една изработка, която закупите от мен без значение дали е лого и/или банер.

За заявки може да използвате тикет системата ни или да се свържите с мен чрез дискорд: soquek02
Нашият дискорд сървър; https://discord.gg/Snt9h6fG
Аватар
EKOLOGA
Администратор
Администратор
Мнения: 113
Регистриран на: 04 Окт 2021, 01:09
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:
Bulgaria

Re: S&Q DESIGN - Photoshop услуги!

Мнение от EKOLOGA »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Така като гледаш дизайна и форума банерите по сървъра Ния си ги правим аз също работя с Фотошоп от 2008 ма година така че не сме зайнтересовани да плащаме за нещо което и сами може да си го изработим и то в пъти по добре от колкото ти ще го изработиш.
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Продавам / Купувам”