Covid Cs Plugin

Тук е мястото да представите плъгин(и), написани от вас!
Аватар
doide li admina
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 28 Окт 2021, 17:28
Bulgaria

Covid Cs Plugin

Мнение от doide li admina »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Здравейте! направих преди няколко месеца плъгин ( Codiv ) Беше тествано и работи все още. Обаче след като спряхме класика и реших да го споделя тук за всеки който иска да си го използва за безплатно! След като вече пускам плъгина на безплатно

Описание: Този е един прост плъгин който слага маски на всеки играч няма значение да ли е бот или играч. Беше тествано в класикът ми и плъгина имаше до някъде грешки и съм ги остранил.

Plugins: ( Codiv )
Autor: ( HarveyWNvm LLC (( Аз ))
Version: G5.3
Resize: (49.53 KiB)

Демо:
Изображение

Внимание: Ако открийте някакви грешки моля пишете в темата.

Приятно ползване.

Свали плъгина от тук.

Covid.rar
Аватар
Skull Crusher
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Ное 2021, 15:50
Bulgaria

Re: Covid Cs Plugin

Мнение от Skull Crusher »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Само ти не си автора. Стига лъга.

https://www.csbruxos.com.br/2020/10/plu ... dmode.html
Аватар
doide li admina
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 28 Окт 2021, 17:28
Bulgaria

Re: Covid Cs Plugin

Мнение от doide li admina »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Аз лъжа и тебе след като не виждаш новите моменти не сме 2009 а 2021 сме вече събоди се! Старите плъгини храшват ако не ти се е превиждало и престани на всеки един коментар да спамиш
Аватар
Skull Crusher
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Ное 2021, 15:50
Bulgaria

Re: Covid Cs Plugin

Мнение от Skull Crusher »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Храшва ти мозъка на тебе. Хем копираш и си присвояваш чужд труд , пък и отворен до N-та степен, и реве като 10 годишно пеленаче, което са му откраднали любимата играчка. Предлагам ти да спреш да си плащаш интернета, поне един по - малко паразити в социалните мрежи.
Публикувай отговор

Обратно към “Ваши плъгини”