Icon Color

Тук е мястото да представите плъгин(и), написани от вас!
Аватар
doide li admina
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 28 Окт 2021, 17:28
Bulgaria

Icon Color

Мнение от doide li admina »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Изображение

Icon Color. Както знае че всеки го има но обаче това което има нещо ново са световете и почистена нова версия която е идеална и работи по Linux и по Windows. Използва се от най новата версия на плъгина който е обработен по най новата версия от Linux Dev AMXX-MOD 1.10.0 Плъгина е тестван и работи перфектно.

Име на плъгина: "Icon Color"
Плъгин Version: "1.9.10"
Автор на плъгина: "HarveyWNvm"
Размер на плъгина: "6.1 KiB"

Описание: Това е един прост плъгин който има цветове и всичко е доказано като ги видите в снимката който съм ги зачертал.

icon_color.zip
Аватар
Skull Crusher
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Ное 2021, 15:50
Bulgaria

Re: Icon Color

Мнение от Skull Crusher »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
И отново да повторим - НЕ СИ ТИ АВТОРЪТ.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=816874

Спри да си пресвояваш плъгините като свои.
Аватар
doide li admina
Потребител
Потребител
Мнения: 21
Регистриран на: 28 Окт 2021, 17:28
Bulgaria

Re: Icon Color

Мнение от doide li admina »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Няма да ти повтарям преди да пишеш чети какво пише и те имат други иконки а аз имам различни и престани да спамиш!
Аватар
Skull Crusher
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Ное 2021, 15:50
Bulgaria

Re: Icon Color

Мнение от Skull Crusher »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Ти малоумен тип ли си? Виж, че плъгините са СЪЩИТЕ или си сляп?
Публикувай отговор

Обратно към “Ваши плъгини”