Няма да играя в серверите ви повече! Чао! :)

Тук се местят прегледани оплаквания!
Заключено
Аватар
burak
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2021, 18:22
Turkey

Няма да играя в серверите ви повече! Чао! :)

Мнение от burak »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Защо правя регистрация и качвам демо в сайта, след като никои не си прави труда да гледа темата.
Все едно има 200 демота и теми ,които да трябва проверите. Това е нелепо! Когато банваш някого ,поне за 5 мин ,влез и виж, дали е качил демо.
Аватар
EKOLOGA
Администратор
Администратор
Мнения: 111
Регистриран на: 04 Окт 2021, 01:09
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:
Bulgaria

Re: Няма да играя в серверите ви повече! Чао! :)

Мнение от EKOLOGA »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Ей я се оспокой малко вчера те гледах 10 минути с лал играеш и на цялата ти наглост ми оябвяваш че няма да играеш ти си бахти мазния манго джери знаеш ли кво аз ще те филтрирам да съм сигурен че найстина няма да играеш !!! играчи при нас болл !!! не си първия не си последния да не се чувстваш специален !!!
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение
Аватар
burak
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2021, 18:22
Turkey

Re: Няма да играя в серверите ви повече! Чао! :)

Мнение от burak »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Успокой се пише с У ,неграмотен! Я ми виж демото ,което съм качил, дали играя с хак? Некомпетентността ти ме убива пич! Заради такива като вас съвсем спрях да играя тази игра! Ако има игра с хак ,то може да се види на демото! НЕ ИГРАЯ С ХАК ,НИКОГА НЕ СЪМ ИГРАЛ И НИКОГА НЯМА ДА ИГРАЯ!
Най-жалкото е ,че си просто някакъв измислен! Нямаш си понятие от тази игра! Приятен ден! Дано да се усъвършенстваш, след 20,30 години! Успех! :)
Заключено

Обратно към “Архив Оплаквания”